Ceník

Rodinná fotografie, děti, těhotenské a párové focení
Doba focení cca 1 – 1,5 hod. Focení koncipuji tak, aby jste se vy i vaše děti cítili příjemně a nenuceně. Dětem nechávám čas i prostor, aby vznikly autentické a přirozené fotografie. 

Těhotenské bříško vypadá na fotografiích nejlépe v období od 5.-8.měsíce, kdy je i sama budoucí maminka v nejlepší kondici a má více energie. Při párovém focení myslím i na to, že se mužská část necítí vždy pohodlně, proto se snažím o co největší přirozenost a zachycení spíše momentů, kdy ani vy nevíte, že vás někdo fotí.

Vznikají tak nejhezčí a nejpřirozenější momentky vašeho společného života.

Newborn focení
Probíhá v pohodlí vašeho domova, délka se maximálně přizpůsobuje potřebám maminky a miminka. Trvá tedy od 1,5 – 3 hod. Na miminko nesahám, nijak nepolohuji, pouze zachycuji jedinečnost a přirozenost okamžiku. Pokud jste právě těhotná a máte zájem o focení, dejte mi prosím s předstihem vědět termín vašeho porodu. Rezervuji si na vás v tomto období více možných termínů, abychom stihli miminko zachytit v prvních dvou týdnech po narození.

Portréty a lifestyle focení
Doba focení cca 1-1,5 hod. Protože každá žena je něčím krásná a jedinečná, snažím se tak skrze svůj objektiv zachytit tuto výjimečnost a jedinečnost každé z nás. Kreativitě se meze nekladou, nebojte se tedy přijít i s vlastním návrhem a konceptem, jak si focení představujete. V opačném případě mám několik vybraných míst a nápadů, které mi hezky u portrétní fotografie fungují.

Sportovní a zájmové focení, focení s vašimi mazlíčky
Probíhá tam, kde rádi trávíte volný čas. Ráda vám zachytím dobu, kdy se věnujete tomu, co máte nebo děláte nejraději. Není pro mě problém s vámi vyrazit na vyjížďku či procházku do lesa s vaším čtyřnohým parťákem.
Stejně tak vás doprovodím na váš oblíbený trail nebo cestu, kde rádi běháte nebo jezdíte na kole.

Focení svateb, oslav, eventů a komerční focení
Cena se odvíjí od rozsahu práce, proto mne prosím v případě zájmu neváhejte kontaktovat.

Dárkový poukaz
Obdarujte své blízké poukazem na profesionální focení. Dárkový poukaz v hodnotě focení, které si sami zvolíte, lze poslat e-mailem, nebo vytištěný poštou. Platnost poukazu je 6 měsíců.

Pro kompletní cenové relace jednotlivých focení, mne prosím neváhejte kontaktovat. Stačí zadat vaší emailovou adresu a ceník vám dorazí v nejbližších dnech. Děkuji a budu se těšit na setkání s vámi.